Home / Chelsea Dresy Obrat Leedse Pod Vedením Bielsy Byl Zatím Mimořádný.

Chelsea Dresy Obrat Leedse Pod Vedením Bielsy Byl Zatím Mimořádný.

Chelsea Dresy  Obrat Leedse pod vedením Bielsy byl zatím mimořádný.

Bývalý šéf Argentiny a Chile dohlížel na postupná ligová vítězství, nastřílel sedm gólů a v EFL Cupu porazil konkurenci Boltonu, když porazil stranu Lancashire 2:1.

Bielsa během léta provedl drobné úpravy v kádru, i když jsou to Ezgjan Alioski, Pablo Hernandez a Kemar Roofe, kteří se zatím ukázali jako vynikající hráči.

Brzký návrat na hřiště a pocit jednoty mimo něj, který se zrodil z letního jmenování Bielsy jako šéfa Leedsu, má základnu podpory klubu snící o návratu do Premier League.

Manažer varoval své hráče, že si však nemohou dovolit se uspokojit.

Bielsa před zápasem řekl: "Jejich styl je odlišný. Není stejný jako u prvních dvou soupeřů. Hrají dlouhé míče na útočníky a nehrají s míčem na zemi. To je hlavní rozdíl, ale neznamená to, že to tak bude.

"Je velmi těžké implementovat styl hry. Není to lehké. Je to obtížnější, pokud nejste důslední a nerespektujete svůj styl hry. Budeme brát ohled na styl soupeře, ale budeme hrát jako doposud.

„Pokud si myslíte, že jsme favorité, předpokládáte, že bychom se měli cítit nadřazeni svému soupeři nebo že by se náš soupeř měl cítit méněcenný než my. O těchto věcech se nikdy nerozhoduje před zápasem. Je lepší to ukázat, než to říct. Ale pokud jde o náš tým, Fotbalový Dresy  před hraním si nikdy nemyslíme, že jsme horší než jakýkoli jiný tým."