Home / Cristiano Ronaldo Dres Rusko Se Smutně Loučí S Lionelem

Cristiano Ronaldo Dres Rusko Se Smutně Loučí S Lionelem

Cristiano Ronaldo Dresy  Rusko se smutně loučí s Lionelem Messim a Cristianem Ronaldem, kteří ve stejný den vypadli z mistrovství světa v poslední 16. etapě.

Pokud by Argentina a Portugalsko vyhrály remízu proti Francii a Uruguayi, uspořádaly by čtvrtfinále, což by znamenalo, že by se Messi a Ronaldo střetli na mistrovství světa poprvé v historii.

Messiho Argentina však nedokázala potlačit bující Francii, která se na mistrovství světa konečně našla, a mohla jen sledovat, jak Kylian Mbappe vstřelil dva góly v konečném thrilleru o vítězství 4:3.

Článek pokračuje níže Tipy redaktorů Messi může posunout pomalý start PSG za sebe s hlavní rolí proti Realu Madrid "Uvidí, kdo jsme!" - Cancelo, Dias, Bernardo a Ederson se vracejí do Benfica-Sporting rivalita s Man City Změna pozice a rozhovory s Rangnickem - Jak Sancho našel svou formu na Man Utd Jamie Bynoe-Gittens: Stane se bývalý muž z Man City Wonderkid „novým Sanchem“ “ v Dortmundu? Les Bleus otevřel skóre penaltou Antoina Griezmanna, než Angel Di Maria vyrovnal skóre – a krátce vedl, než se Francie vrátila přes Benjamina Pavarda a mistrovskou třídu Mbappeho.

Prohra znamenala, že Messi nikdy nedokázal skórovat ve vyřazovací fázi mistrovství světa.

Sergio Aguero vsítil v přestávce na skóre 4-3, Fotbalové Dresy Levně  ale nestačilo to a přivedl Messiho k tomu, aby znovu zažil žal se svou národní stranou.