Home / Dres Lewandowski Tato Sezóna Byla O Tom, že Byl Pravidelným

Dres Lewandowski Tato Sezóna Byla O Tom, že Byl Pravidelným

Dresy Lewandowski  Tato sezóna byla o tom, že byl pravidelným hráčem, šel do Říma, ukázal a dokázal, jak dobrý střední obránce je. Chtěl jsem dát šanci Harrymu (Maguire), Vicovi [Victor Lindelof], možná Axelovi (Tuanzebe), takže zjistili jsme, že pro něj bylo nejlepší odjet do Říma, hrát na rok.

¡ř nyní ¡¯ se vrací a Chris v této sezóně ukázal, že bude cenný. i ¡¯ jsem mluvil s Chrisem a byl potěšen jeho sezónou. ¡±

Smalling byl však zklamán tím, že musel přerušit vztahy s Romy.

on vyslán na sociální média: ¡ř i ¡¯ jsem vykuchaný, že mohu ¡¯ t dokončit, co jsme začali v této sezóně. Zažít lásku, která se mi projevila v tak krátkém čase, bylo zvláštní a nebude zapomenuto.

¡ř Chci poděkovat a popřát všem hráčům a zaměstnancům hodně štěstí proti Seville. DAJE ROMA! ¡±

To nechalo dveře otevřené pro Giallorossi, aby prozkoumali uzavření trvalé dohody. Toto úsilí bylo zvýšeno a byla učiněna formální nabídka United.

Rozumí se, že těžké váhy Premier League mají zájem generovat přibližně 20 milionů eur (¡ê18 milionů/24 milionů dolarů) z jakéhokoli prodeje, ale může se stát, Fotbalové Dresy Dětské  že bude dosaženo kompromisu někde mezi požadovanou cenou a podmínkami, které jim již byly stanoveny.