Home / Dres Messi Dětský Aguero Měl Na Cestě Z Koncertu Na

Dres Messi Dětský Aguero Měl Na Cestě Z Koncertu Na

Dresy Messi Dětské  Aguero měl na cestě z koncertu na letiště autonehodu, a přestože se rychle zotavil ze zranění žeber, které utrpěl, útočník věří, že ho Guardiola nechal na lavičce několik zápasů za trest.

Příznivci budou poukazovat na skutečnost, že Argentinci slavili svá vítězství nad United a Spurs nadšeně a skutečně objali Guardiolu na pomezí Old Trafford.

Zdroje z jeho blízkosti zdůrazňují, že je potěšen současnými výkony klubu a umístěním v lize, stejně jako vztahem se svými spoluhráči a zacházením, kterého se mu dostává od jiných vysoce postavených představitelů City.

Jeho jediný problém spočívá v tom, co vnímá jako špatné zacházení Guardiola s ním. Je to prý podobná situace jako Claudio Bravo, který je spokojený se životem v Manchesteru, ale s Katalánci má mrazivý vztah.

O Aguero se říká, že je odhodlán tvrdě pracovat na své hře a přispívat týmu, kdykoli bude vyzván, jak se zdálo v posledních měsících minulé sezóny.

Ale mezi těmi, kdo jsou blízko Aguerovi, Fotbalové Dresy Dětské  je také značné zděšení, že Guardiola důsledně staví míč na argentinskou stranu s prohlášeními jako: "Až se Sergio rozhodne opustit Manchester City, bude to jeho rozhodnutí."