Home / CRISTIANO RONALDO Se Stále Nevzdal Svého Snu

CRISTIANO RONALDO Se Stále Nevzdal Svého Snu

38letý CRISTIANO RONALDO stále střílí góly a v tuto chvíli se nerozhodne odejít do důchodu. CRISTIANO RONALDO miluje fotbal natolik, že dokud má jeho tělo energii, bude i nadále běhat po kurtu v Fotbalové Dresy . Snad si lidé vždy vzpomenou na CRISTIANA RONALDA, který oblékal Real Madrid Dresy č. 7. Vytvořil skvělý rekord týmu ve třech po sobě jdoucích šampionátech. Poté, co CRISTIANO RONALDO vstoupil do Saúdské ligy, stále se nevzdal své snahy o bodování. Vážně se účastnil každého zápasu.

CRISTIANO RONALDO nedávno řekl: Miluje fotbal a při honbě za vítězstvím potřebuje neustále dávat góly, aby si obnovil osobní údaje. Manchester United není jeho konečnou destinací a ve svém novém klubu bude usilovat o lepší výsledky. Poté, co CRISTIANO RONALDO loni opustil Manchester United, se všichni shodli, že kariéra CRISTIANA RONALDA je téměř u konce. Silný charakter CRISTIANA RONALDA však skutečné veřejné mínění neporazilo. V saúdské lize stále ukázal svou houževnatost.

Poté, co se CRISTIANO RONALDO přestěhoval do Saúdské Arábie, toto léto změnilo mentalitu evropských profesionálních hráčů a také se připojili k saúdské lize, aby hráli. Jde o bezprecedentní rekord v historii evropského fotbalu, kdy se tolik hráčů rozhodlo vstoupit do saúdské ligy během jednoho léta. CRISTIANO RONALDO je tak kouzelný fotbalista. Nenechá se snadno ovlivnit cizími slovy, ale může ovlivnit myšlení jiných lidí. 38letý CRISTIANO RONALDO skóroval opět dvakrát v jediném utkání a jeho legenda se stále aktualizuje.