Home / Benjamin Pavard Z Bayernu Mnichov Přestupuje Do Interu Milán Pro Fresh Start

Benjamin Pavard Z Bayernu Mnichov Přestupuje Do Interu Milán Pro Fresh Start

Po měsících spekulací a fám se Benjamin Pavard oficiálně rozloučil s Bayernem Mnichov a přestoupil do Interu Milán. Francouzský obránce toužil po změně prostředí a novém začátku a jeho touha se nyní splnila, když se pouští do nové kapitoly v Itálii. Přestupová sága byla poznamenána Pavardovou dychtivostí pro změnu, sentimentem, který se střetl s potřebou Bayernu Mnichov zajistit vhodnou náhradu, než mu umožní odejít. Přechod Benjamina Pavarda z barev Bayernu Mnichov do renomovaných Inter Milan Dresy odráží jeho závazek k novému začátku v italské nejvyšší soutěži.

Když se Pavard dostává do Interu Milán pod vedením Simone Inzaghiho, zanechává za sebou dědictví v Bayernu Mnichov. Generální ředitel klubu Jan-Christian Dreesen vyjádřil odcházejícímu hráči svá přání. I když konkrétní finanční detaily zůstaly nezveřejněny, zprávy italských médií odhadovaly přestupovou částku na přibližně 32 milionů eur (34,94 milionů dolarů). Pavardův závazek vůči jeho novému týmu je zpečetěn smlouvou na pět let. Odhalení Fotbalové Dresy pro novou sezónu vyvolává mezi fanoušky vzrušení, podněcuje debaty a diskuse o volbě designu a symbolice.

Pavardovo působení v Bayernu Mnichov bylo přerušeno působivou sbírkou stříbra. Jeho příspěvky na hřišti byly také pozoruhodné, se 163 soutěžními vystoupeními a 12 vstřelenými brankami. Jeho cesta s německými rekordmany začala v roce 2019, kdy přišel z VfB Stuttgart, rok po vítězství na mistrovství světa s francouzským národním týmem. Jeho úspěch pokračoval na mezinárodní scéně a v roce 2021 si zajistil s francouzským týmem Ligu národů.

Inter Milán pod vedením Inzaghiho odstartoval svou sezónu Serie A dobře, když si zajistil vítězství ve svých úvodních dvou zápasech. Potřeba zkušeného obránce vyvstala po odchodu Milana Skriniara do Paris Saint-Germain, což přimělo Inzaghiho k aktivnímu hledání posil. Další výzvou pro Inter je zápas Serie A proti Fiorentině, protože pokračuje ve své kampani.