Home / Dresy Liverpool Nejpozoruhodnější Je, že Muž, Který V Roce

Dresy Liverpool Nejpozoruhodnější Je, že Muž, Který V Roce

Dresy Liverpool  Nejpozoruhodnější je, že muž, který v roce 2005 vyhrál Zlatý míč, byl oslavován za svou zdatnost během exhibičního futsalového zápasu a kochal se spolu s vězni, kteří sami vyhráli cenu selátka k večeři.

Fotografie a videozáznamy se vynořily za hranicemi vězeňských zdí a ukazovaly Ronaldinha, jak se účastní her, s jeho typickým úsměvem.

?? Ronaldinho hraje fotbal ve vězení a řídí show tím, že dělá nějaké triky a flicky. Je to jako ulice FIFA v reálném životě. ? pic.twitter.com/8tmXlgaW46

— FutbolBible (@FutbolBible) 14. března 2020 Takže zatímco byl držen v části věznice, kterou paraguayský ministr vnitra Euklides Acevedo popsal jako „téměř hotel“, sdílel vězeňský dvůr se všemi.

Za rozmarnou povahou skutečného příběhu 'Mean Machine' je však brutální fakt, že byl zavřený ve vězení a byla mu odebrána svoboda, takže to není jen slunce a duha.

Ve skutečnosti bývalý paraguayský reprezentant Nelson Cuevas naznačil, že jeho přítel „ztratil“ úsměv.

"Ronaldinho není vůbec šťastný," řekl Cuevas pro CNN Radio. "To, co ho odlišuje, je jeho úsměv, dobrá energie, jeho způsob bytí, ale dnes, kvůli situaci, kterou Fotbalový Dresy Dětské  prochází, tento úsměv ztrácí, protože je v vězení, což je místo, na které není zvyklý."