Home / Detsky Dres Juventus Saul Niguez Sní O Tom, že Bude

Detsky Dres Juventus Saul Niguez Sní O Tom, že Bude

Dětské Dresy Juventus  Saul Niguez sní o tom, že bude budoucností Španělska a Atlética Madrid, ale je si vědom toho, že pozitivní myšlení musí doplňovat technické schopnosti, aby mohl jít ve slavných stopách.

V pouhých 23 letech je vysoce hodnocený záložník již ostříleným starším hráčem s více než 200 klubovými vystoupeními a 10 reprezentacemi za svou zemi.

Očekávají se od něj velké věci, La Roja se začíná dívat na novou éru talentů, protože zlatá generace, která přinesla tolik úspěchů, začíná mizet z mezinárodního obrazu.

Tipy redaktorů Messi může posunout pomalý start PSG za sebe s hlavní rolí proti Realu Madrid "Uvidí, kdo jsme!" - Cancelo, Dias, Bernardo a Ederson se vracejí do Benfica-Sporting rivalita s Man City Změna pozice a rozhovory s Rangnickem - Jak Sancho našel svou formu na Man Utd Jamie Bynoe-Gittens: Stane se bývalý muž z Man City Wonderkid „novým Sanchem“ “ v Dortmundu? Saul je odhodlán tuto výzvu přijmout, ale uznává, že má stále na čem psychicky i fyzicky pracovat v odvětví, které stejně rychle odhazuje ikony stranou, jako je buduje.

Muž, který je momentálně ve službě na Dětské Fotbalové Dresy  mistrovství světa 2018, řekl Goal: „Díky Bohu, vždy jsem žil v pozitivních situacích.