Home / Manchester City Je Tak Dobrý Ve Vydělávání Peněz!

Manchester City Je Tak Dobrý Ve Vydělávání Peněz!

V minulé sezóně byl vítěz Triple Crown Manchester City nejúspěšnějším klubem na světě na soutěžní úrovni. Pospěšte si a kupte si tento úžasný Manchester City Dresy ! Sledujte tým a vyhrajte další trofeje! Pokud jde o jejich výdělečnou sílu, jsou také velmi silní! Manchester City právě zveřejnil provozní data za minulou sezónu, která ve skutečnosti dosáhla úžasných 712,8 milionů liber, což je dost na ovládnutí Premier League!

Není to tak dávno, co Manchester United oznámil, že vydělal 648,4 milionů liber, čímž překonal roční rekord v tržbách klubu Premier League. Ale nyní už Premier League není světem červených Fotbalové Dresy . Jakmile vyšla finanční zpráva Blue Moon, okamžitě povýšila rekord na novou úroveň. V porovnání se 734 miliony liber Realu Madrid, který má hluboké základy, chybí Manchesteru City pouze 21,2 milionu liber!

Stojí za zmínku, že pokračující ziskovost Manchesteru City je způsobena připojením Haalanda a sdílením bonusů od šampionů Premier League a šampionů Ligy mistrů. Tři hlavní zdroje příjmů klubu (reklama, vysílání a den zápasu) také zaznamenaly významný růst, který je výsledkem neustálého zavádění strategií klubu po mnoho let.