Home / Cristiano Ronaldo Dres Juventus Real Madrid čelí Prohlubující

Cristiano Ronaldo Dres Juventus Real Madrid čelí Prohlubující

Cristiano Ronaldo Dresy Juventus  Real Madrid čelí prohlubující se krizi zranění poté, co bylo potvrzeno, že Nacho i Casemiro jsou připraveni na kouzla na vedlejší koleji.

Brazilský reprezentační záložník Casemiro byl nucen odstoupit v úvodních 20 minutách nedělní výhry Blancos 4:2 nad Celtou Vigo, přičemž dres Santiaga Bernabeua potvrdil, že si vymkl kotník.

Tato záležitost ho pravděpodobně zdrží až na tři týdny, a přestože reprezentační přestávka poněkud zmírní zátěž týmu Santiaga Solariho, stále by mohl vynechat nadcházející střety proti Eibaru a Římu.

Článek pokračuje níže Tipy redaktorů Messi může posunout pomalý start PSG za sebe s hlavní rolí proti Realu Madrid "Uvidí, kdo jsme!" - Cancelo, Dias, Bernardo a Ederson se vracejí do Benfica-Sporting rivalita s Man City Změna pozice a rozhovory s Rangnickem - Jak Sancho našel svou formu na Man Utd Jamie Bynoe-Gittens: Stane se bývalý muž z Man City Wonderkid ‚novým Sanchem “ v Dortmundu? Nacho je údajně mimo hru až do ledna poté, co bylo potvrzeno, že utrpěl zranění kolenního vazu ve druhém poločase na Balaidos.

V ošetřovně se připojí ke kolegům obráncům Fotbalový Dresy Dětské  Raphaelu Varanovi a Jesusi Vallejoovi, takže Sergio Ramos je jediným vhodným starším středním obráncem, který Solari zůstal.