Home / Chelsea Může Být Poslední šancí Mauricia Pochettina Na Comeback

Chelsea Může Být Poslední šancí Mauricia Pochettina Na Comeback

Chelsea je v této sezóně jako časovaná bomba. Neví, která hra najednou ukáže svou sílu. Poté, co Chelsea porazila Tottenham Hotspur 4:1, bude tým čelit také silným soupeřům Manchester City, Newcastle United a Brighton. Letos mnoho anglických hráčů, kteří hráli za Chelsea, nebylo vybráno do národního týmu. Mauricio Pochettino se domnívá, že podcenili schopnosti svých vlastních hráčů. I když je Chelsea aktuálně na 10. místě kvůli špatnému výkonu, jejich hodnota a výbušná síla jsou stále velmi silné.

Aby nedošlo k podcenění síly jeho hráčů, Mauricio Pochettino povzbuzoval hráče, aby společně vytvořili vynikající výsledky. Dalším soupeřem Chelsea je mocný Manchester City a Mauricio Pochettino věří, že svého soupeře může znovu porazit. Pokud jde o problém síly, kterému Manchester City čelí, Mauricio Pochettino věří, že pokud se hráči dokážou spojit jako jeden, aby bojovali proti svým soupeřům, výsledek bude nejlepším důkazem. Tento Chelsea Dresy může představovat velké úspěchy lídrů předchozí éry, ale bude také představovat začátek další cesty. Mauricio Pochettino je přesvědčen, že dokáže změnit svízelnou situaci Chelsea. Potřebují čas, aby počkali na růst mladých hráčů.

Dokáže Chelsea v příštích čtyřech zápasech znovu změnit pořadí Premier League? Když Mauricio Pochettino převzal Paris Saint-Germain Dresy a dal si ho na tělo, znovu ochutnal porážku. Bude tedy koučování Chelsea Mauricia Pochettina zlomovým bodem v jeho trenérské kariéře? Nebo ještě není dobrý trenér. Chelsea může být poslední šancí Mauricia Pochettina k obratu a v této sezóně musí něco zlepšit.