Home / Vzdát Se 290 Milionů Eur?

Vzdát Se 290 Milionů Eur?

Mbappe odmítl první pozvánku od Realu Madrid, lituje toho teď? Kombinace MMN nedokázala vyhrát Ligu mistrů. Jaká očekávání může Paris Saint-Germain zanechat fanouškům v nové sezóně? Jako jeden z vynikajících hráčů reprezentujících modré fotbalové dresyto Mbappe dobře ví a svou nejlepší šanci zasáhnout Ligu mistrů s PSG ztratil.

Paris Saint-Germain je v rušné sezóně, Messi byl suspendován a Neymarovi byla také proplacena sezóna. Paris Saint-Germain investoval do Ligy mistrů více než 1,5 miliardy eur, přesto se jim nepodařilo dosáhnout svých cílů. Z tohoto důvodu Mbappe touží opustit tým. Francouzská média "footmercato" přinesla zprávu: Mbappé se chystá učinit důležité rozhodnutí.

Mbappe si nemůže dovolit čekat, jeho záměr nemůže být zjevnější, chce se připojit k Realu Madrid. Protože Real Madrid ho přiblíží k Lize mistrů a Zlatému míči a Mbappeho snem bylo nosit Real Madrid dresy. Ale musím říct, že Mbappeho nápad je velmi odvážný a hrdinský, protože jeho odchod z PSG znamená vzdát se obrovské sumy 290 milionů juanů!