Home / Rozdílné Zacházení S Olivierem Giroudem A Gianluigi Donnarummou Na Stadionu San Siro

Rozdílné Zacházení S Olivierem Giroudem A Gianluigi Donnarummou Na Stadionu San Siro

Gianluigi Donnarumma se po dvou letech vrátil na stadion San Siro a setkal se s šíleným vychloubáním fanoušků AC Milán. Škoda, že se chvástání nedotklo mentality Gianluigiho Donnarummy. Věřil, že to, co v té době udělal, bylo správné rozhodnutí. Od chvíle, kdy Gianluigi Donnarumma oblékl Paris Saint-Germain Dresy , postupně sílil a věděl, že všeho musí dosáhnout vlastní schopností. Gianluigi Donnarumma bohužel neměl další vítězný zápas na San Siru, aby se tato chlouba počítala.

Série pěti po sobě jdoucích zápasů Ligy mistrů bez skórování AC Milán skončila a bylo to také nejdelší míčové sucho v historii týmu. Poté, co Paris Saint-Germain znovu nedokázali porazit AC Milán, přišel tým také o možnost zamknout si postupové místo v předstihu. Aktuálně žádný tým ve skupině F nezamkl své místo předem a všechny čtyři týmy nakonec vypadnou. AC Milán si zajistil poslední možnost postupu a nyní záleží na výsledcích dalších zápasů.

V této hře se Gianluigi Donnarumma stal fanoušky nejvíce nenáviděným hráčem, zatímco Olivier Giroud se stal fanoušky nejoblíbenějším hráčem. V nejkritičtější 50. minutě zápasu lidé sledovali, jak Olivier Giroud v AC Milán Dresy vytváří hlavičku. Hlava byla vždy silnou stránkou vysokého Oliviera Girouda a nyní sedmatřicetiletý hráč znovu ukázal svůj talent v této oblasti. Díky tomuto gólu se Olivier Giroud stal nejstarším francouzským hráčem, který skóroval v historii Ligy mistrů. Byl velmi vzrušený.