Home / Liverpool Vyhrál Silné Vítězství!

Liverpool Vyhrál Silné Vítězství!

Poté, co Liverpool v této sezóně sestoupil do Evropské ligy, bylo těžké mít ve skupinové fázi soupeře. Tuto noc Liverpool ve svém domácím Fotbalové Dresy dosáhl dalšího vydatného vítězství. Brankami Joty, Endō Wataru, Núñeze, Gravenbercha a Salaha porazili hostující Toulouse 5:1!

Je třeba zdůraznit, že Liverpool neposlal svou hlavní sestavu, aby dosáhl tohoto velkého vítězství. I přesto Liverpool také způsobil masakr. Proto to byl karneval pro ofenzivní hráče Rudé armády. Dokonce i Sala, který nakonec nastoupil jako náhradník, Hej, obnovil jsem data.

Zde je epizoda. Nunez předvedl ve druhém poločase záhadný zákrok. Tehdy, když čelil výborné příležitosti do prázdné branky, kterou si sám vytvořil, trefil pouze tyč brány. Stejně jako Nunezova série záhadných vystoupení po vstupu do Liverpoolu se někdy chová jako superstar a někdy selže. Naštěstí po změně na č. 9 Liverpool Dresy v této sezóně se zdá, že se zlepšuje. Možná se Nunez v budoucnu pomalu stane útočníkem na stejné úrovni jako Salah.