Home / Kylian Mbappe Dres Real Madrid Vyhrál Závod O Získání

Kylian Mbappe Dres Real Madrid Vyhrál Závod O Získání

Kylian Mbappe Dresy  Real Madrid vyhrál závod o získání japonské senzace Takefusa Kubo, přičemž mladík souhlasil s přestupem na Santiago Bernabeu, který předtím trávil čas v Barceloně.

Poté, co oslavil 4. června 18. narozeniny, zamíří nyní mladík do Madridu, kde bude hrát za rezervu Los Blancos Castilla.

Kouzlo v Barce bylo dříve přerušeno poté, co bylo zjištěno, že porušili předpisy týkající se získávání hráčů mladších 18 let.

Tipy redaktorů Messi může posunout pomalý start PSG za sebe s hlavní rolí proti Realu Madrid "Uvidí, kdo jsme!" - Cancelo, Dias, Bernardo a Ederson se vracejí do Benfica-Sporting rivalita s Man City Změna pozice a rozhovory s Rangnickem - Jak Sancho našel svou formu na Man Utd Jamie Bynoe-Gittens: Stane se bývalý muž z Man City Wonderkid „novým Sanchem“ “ v Dortmundu? V Katalánsku byl od srpna 2011, ale v březnu 2015 zamířil domů, aby se připojil k FC Tokio.

Kubo byl během svého působení ve slavném systému akademie La Masia vysoce ceněn a jeho vystoupení za mládežnické týmy Barcy mu vynesly uznání jako „japonský Messi“.

Ti na Camp Nou doufali, že budou těmi, kdo využijí jeho zjevného potenciálu, ale nyní se spojil s jejich rivaly z Clasica.

Real Madrid v prohlášení na svých oficiálních Levné Dresy Na Fotbal  stránkách uvedl: „Takefusa Kubo přijde, aby posílil řady Castilly v příští sezóně.