Home / Kane Zdvojnásobil, Když Bayern Postoupil Do čtvrtfinále Ligy Mistrů

Kane Zdvojnásobil, Když Bayern Postoupil Do čtvrtfinále Ligy Mistrů

Ve druhém zápase 1/8 finále Ligy mistrů UEFA v sezóně 2023-24 se Bayern utkal doma s Laziem. V prvním poločase se postupně prosadili Kane a Muller v FC Bayern Mnichov Fotbalové Dresy a dostali tak Bayern do vedení 2:0. Ve druhém poločase se opět trefil Kane a dvakrát skóroval. Bayern nakonec doma porazil Lazio 3:0 a postoupil do top 8 Ligy mistrů s celkovým skóre 3:1. V prvním kole Bayern bohužel utrpěl porážku 0:1. Ve druhém kole však Bayern předvedl silnou ofenzívu. Kane si v tomto zápase vedl dobře. Vstřelil dva góly a stal se hrdinou domácího vítězství Bayernu! V této sezóně si Kane v dresu Bayernu připsal ve 33 zápasech 33 gólů a 8 asistencí. Remizoval s Mbappem jako hráč s nejvíce góly v pěti hlavních ligách. Formu ve hře našel i veterán Muller, jehož návrat zjemnil ofenzívu Bayernu. Bayern si v posledních zápasech vedl špatně, v 5 zápasech zaznamenal pouze 1 výhru, 1 remízu a 3 prohry. Za čelem ligy je 10 bodů a má velmi malou naději na zisk mistrovského titulu. Ale v Lize mistrů si udržují silnou konkurenceschopnost. Bayern se momentálně soustředí na Ligu mistrů a Kane bude v této sezóně klíčem k soutěži týmu o Ligu mistrů. Pokud si Kane dokáže udržet tak vynikající formu, věřím, že šance Bayernu na vítězství v Lize mistrů v této sezóně se dále zvýší. V každém případě lidé doufají, že Kane v Dres FC Bayern Mnichov může v této sezóně něco získat.