Home / Pep Lijnders Z Liverpoolu Odmítá Kritiku A Zdůrazňuje Salahovu Obětavost

Pep Lijnders Z Liverpoolu Odmítá Kritiku A Zdůrazňuje Salahovu Obětavost

Mohamed Salah se vrátil do Spojeného království na ošetření svého zadního zranění, jak potvrdila Egyptská federace. Kolem jeho návratu do národního týmu na Africkém poháru národů (AFCON) však panují nejistoty. Zatímco se Egypt potýká s nejistotou ohledně Salahova návratu na AFCON, nadšenci už spekulují o tom, zda zakázková Fotbalové Komplety budou svědkem jeho triumfálního návratu. Salahova nepřítomnost kvůli zranění, která trvá minimálně do finále AFCON, pokud Egypt postoupí, vyvolala kritiku egyptské legendy Ahmeda Hassana. Navzdory tomu, že se Salah vrátil do Merseyside kvůli léčbě hamstringů, Hassan, egyptský hráč s nejvyšším limitem, vyjádřil názor, že Salah měl zůstat v Pobřeží slonoviny, i kdyby měl stát jen na jedné noze.

Zatímco Egypt v úterý potvrdil Salahův příjezd do Spojeného království, jeho návratem na Pobřeží slonoviny si stále nejsou jisti. Původně uvedl, že Salah vynechá dva zápasy, hráčův agent Ramy Abbas odhalil vážnější 21-28denní období zotavení. Egyptská federace optimisticky předvídala Salahův potenciální návrat již ve čtvrtfinále AFCON, pokud Egypt postoupí. To však vyvolalo silnou odezvu Liverpoolu, asistent šéfa Pep Lijnders hájil Salahovo nasazení. Lijnders zdůraznil Salahovu oddanost kondici a na tréninkovém hřišti Liverpoolu ho nazval ‚Egyptským Jamesem Milnerem‘.

Závažnost Salahova zranění hamstringu byla objasněna jeho zástupcem v rozporu s dřívějšími prohlášeními. Liverpool Salaha pevně podporuje a zdůrazňuje jeho neochvějnou oddanost jeho profesionální fotbalové kariéře. Navzdory jeho dočasnému neúspěchu zůstává vášeň pro nošení Salah Dres mezi fanoušky nezmenšená, což symbolizuje globální dosah jeho fotbalového odkazu. Navzdory výzvám způsobeným zraněním zůstává Salahova obětavost a pracovní etika v Liverpoolu velmi chválena, kde je považován za obdobu „Egypťana Jamese Milnera“ pro jeho oddanost kondici a dostupnost.