Home / Inter Zůstává V Této Sezóně špičkou Serie A

Inter Zůstává V Této Sezóně špičkou Serie A

V Serii A v této sezóně nemůže žádný tým otřást pozicí Interu. Porazili Juventus a Řím v řadě. Původně si lidé mysleli, že 23. kolo Serie A bude příležitostí k obratu, ale bohužel Juventus nakonec podlehl Interu 0:1. Vlastní gól stál Juventus šanci a v dalším zápase prohrál s Udinese.

Nyní, když má Inter o jeden zápas méně, tým stále vede na druhém místě Juventusu o 7 bodů. Se 14 zbývajícími koly v Serii A je Inter přesvědčen, že může stát na posledním mistrovském pódiu. Největším úspěchem Interu v této sezóně je podepsání Marcuse Thurama, což výrazně zlepšilo sílu týmu. Marcus Thuram má také velké štěstí, že může oblékat Inter Milán Dres a hrát za něj. V tomto týmu skutečně cítí ten pocit, že si jde za svými sny.

Poté, co Roma opustil José Mourinho, tým zahájil tři po sobě jdoucí výhry. Když čelil výzvě Interu, vítězná série Říma byla přímo přerušena. Hráči v AS Řím Dres nevypadali, že by byli smutní z odchodu Josého Mourinha, ale naopak ukázali úlevu. José Mourinho nemůže změnit romskou fotbalovou filozofii, takže je předurčen nebýt skutečným lídrem tohoto týmu.