Home / Bývalí Spoluhráči FC Barcelona Se Znovu Setkávají V Interu Miami

Bývalí Spoluhráči FC Barcelona Se Znovu Setkávají V Interu Miami

Fotbalisté jsou opravdu šťastní, když odloží svou psychickou zátěž a hru si vážně užijí. Sliby dané v minulosti se pomalu naplňují. Lionel Messi, Luis Suárez a Sergio Busquets hráli všichni v Fotbalové Dresy Interu Miami a jejich kombinace tentokrát splnila to, co se tehdy říkalo v šatně. Když Lionel Messi ještě oblékal Barcelona Dres , řekl: "Doufám, že až dosáhnou určitého věku, mohou se tito spoluhráči, kteří spolu hrají, sejít a znovu hrát v obyčejném týmu. V té době už nebudou mít bojovat za Pokud půjdete proti svému chápání fotbalu kvůli slávě a zisku, můžete se vrátit ke své původní myšlence hrát fotbal.“

Nyní byl tento cíl realizován v Interu Miami, kde se scházejí bývalí spoluhráči FC Barcelona. Tito staří hráči, kteří hrají Major League, skutečně cítí konkurenci bez velkého tlaku. Hraní hry je další druh zábavy. Tito staří hráči mají v Evropě vyznamenání, které chtějí. Nyní se mohou konečně vzdát části svého vnějšího majetku a užít si fyzické a duševní zkušenosti, které tato kariéra přináší.

Šestatřicetiletý Lionel Messi rozumí proměnám lidské povahy lépe než obyčejní lidé, a tak žije svůj život lépe než kdokoli jiný. Nyní, když v Evropě ztratil určitý význam, nastal čas, aby si Lionel Messi užil skutečnou radost z fotbalu. Snaha každého je jiná a možnost realizovat své myšlenky včas je také šťastná věc. Lionel Messi je velmi poctěn, že může znovu hrát s Luisem Suárezem a Sergiem Busquetsem. Taková situace je ve fotbale těžko dosažitelná.