Home / Juventus Udělal špatné Rozhodnutí, Když Znovu Podepsal Paula Pogbu

Juventus Udělal špatné Rozhodnutí, Když Znovu Podepsal Paula Pogbu

Kdysi patřil k nejsilnějším fotbalovým záložníkům narozeným v 90. letech, nyní se z něj stal vtip. Paul Pogba byl oficiálně zakázán na čtyři roky a jeho kariéra byla v podstatě u konce. Poslední dojem, který Paul Pogba na lidi zanechá, je jeho záda v Juventus Dres . Následující čtyři roky se na hřišti neobjeví. Paul Pogba byl kdysi v 90. letech považován za jednoho z nejmocnějších hráčů, ale různé zkušenosti způsobily, že přišel o budoucnost.

Všichni si stále pamatují vynikající výkon Paula Pogby během mistrovství světa 2018, který pomohl Francii dosáhnout dobrých výsledků. I když situace Manchesteru United v té době nebyla dobrá, nebyl to hlavní faktor ovlivňující růst Paula Pogby. Když je Paul Pogba v této situaci, mnoho fanoušků věří, že Manchester United oddálil hráčův nejlepších šest let mládí. Více lidí věří, že nezodpovědnost Paula Pogby za sebe vedla k řadě faktorů.

Ještě větší smůlu měl Juventus. Znovu podepsali Paula Pogbu a neměli šanci konkurovat. Paul Pogba se znovu vrátil do Juventusu. Zrovna oblékl Fotbalové Dresy a zúčastnil se několika zápasů, když utrpěl vážné zranění menisku, které vyústilo v téměř půlroční odpočinek. Když se Paul Pogba v roce 2023 znovu vrátil, utrpěl další namožení třísel a znovu chyběl. Na začátku nové sezóny chtěl Paul Pogba původně ukázat svou sílu v nové sezóně s velkými nadějemi, ale kvůli dopingovému incidentu byl nucen suspendovat.