Home / Jedinečný Vliv, Sbohem De Bruyne!

Jedinečný Vliv

Od té doby, co Inter Miami vynechal play-off, zprávy a hry MLS zcela ztratily pozornost světa. Bez Messiho se MLS vrátila ke svému starému já.

Prodejci vybavení pro americký fotbal uvedli, že než Messi přišel hrát do Spojených států, prodej fotbalový dresMiami International nebyl v top 20, přičemž nejoblíbenější byly Manchester United, Barcelona, Real Madrid a Paříž. Ale poté, co Messi nastoupil, se americký klub umístil na prvním místě a prodeje stále vedly sám.

Nyní si Američané i lidé, kteří navštíví Spojené státy, chtějí koupit dresy Messi. Tito lidé neměli o Inter Miami před pár měsíci žádný zájem. Nikdy jsem neviděl prvoligového hráče tak dobrého. V roce 2007 vyvolal David Beckham ve Spojených státech senzaci, ale Messiho vliv je jedinečný.

Manchester City v této sezóně také zahájil velké změny. Poté, co v minulé sezóně vyhrál klub Triple Crown, tým také zahájil novou cestu. Ale De Bruyne, který nosí číslo 17 dresy Manchester City, utrpěl na začátku sezóny zranění, která očividně vyvolala u fanoušků velké obavy o jeho budoucí vývoj.

Pozice týmu ve středu pole bude čelit konkurenci. V týmu bude Alvarez, který má na sobě fotbalový dres, hrát na pozici středu zálohy. Vyrovnat se s problémem nedostatku pracovních sil. Mimo tým našel náhradníka i Guardiola. Jako jádro budoucího záložníka chce přímo naverbovat talentovaného hráče Musialu z Bayernu.

De Bruyne jít do Saúdské ligy může být tím nejdokonalejším výsledkem. Do té doby může asistence Ronaldovi získat obrovskou popularitu a obrovský příjem. Tyto dvě superhvězdy mohou také zasáhnout cíl ve třech po sobě jdoucích zápasech AFC Champions League v AFC Champions League.