Home / Dres Barcelona Detsky "Krása Toho Není Arogance, Je To

Dres Barcelona Detsky "Krása Toho Není Arogance, Je To

Dresy Barcelona Dětské  "Krása toho není arogance, je to jen ponořené do hluboké sebedůvěry a jejich víry, že mohou být nejlepší. Přišli do Evropy v mladém věku, aby se otestovali, ukázali a vyzvali se. Byli za to odměněni. jim.

"Obama je stále 21 let. Budoucnost je pro oba jasná. Jsem velmi šťastný, že Christian skočil do Chelsea, protože si myslím, že toto prostředí je pro něj ještě náročnější."

"Tylera Adamse dobře znám a jen se zlepšuje. Roste a bude z něj větší vůdce, hráč i muž. Jsem nadšený, že budu i nadále sledovat jejich růst."

"Určitě ze Států přichází stále více talentů a také to inspiruje stále více lidí."

Nedávné úspěchy mezi mladými hráči USMNT v Evropě přicházejí poté, co se týmu nepodařilo kvalifikovat na mistrovství světa v roce 2018.

Roste naděje, že příští generace dokáže věci uvést na pravou míru, ale Marsch věří, že jeho země zaplatila cenu za to, že ztratil míč ve vývoji hráčů a trenérů.

„Účel číslo jedna, který mám právě teď, Fotbalové Dresy Dětské  je jako fanoušek a podporovatel, ať už pro celý program národního týmu nebo pro Gregga Berhaltera, pomoci našemu národnímu týmu vrátit se k úspěchu,“ vysvětlil.