Home / Detsky Dres Juventus Ronaldo Vysloužilý Francouzský Fotbalový

Detsky Dres Juventus Ronaldo Vysloužilý Francouzský Fotbalový

Dětské Dresy Juventus Ronaldo  Vysloužilý francouzský fotbalový reprezentant Christian Karembeu, který během tříletého působení s Los Blancos dvakrát vyhrál Ligu mistrů, se domnívá, že absence Realu Madrid by měla upřednostnit podpis senzace AS Monaco pro teenagery Kyliana Mbappeho.

Karembeu je v současnosti ambasadorem La Ligy a s Goalem hovořil před tolik očekávaným El Clasicem mezi Barcelonou a Realem Madrid v neděli na Santiago Bernabeu. Cítí, že absence Neymara a Raphaela Varanea za Barcelonu a Real Madrid by neměla ovlivnit intenzitu klíčového zápasu.

"Neymar Jr chybí ve hře, ale (Lionel) Messi bude přítomen. Totéž platí pro Real Madrid, protože hráli proti Bayernu Mnichov bez Varanea a předvedli velmi dobrý výkon," řekl. "Takže věřím, že Clasico bude na vysoké úrovni. intenzita a bude velmi náročná, akce, show a doufám, že (existují) i cíle!"

Tipy redaktorů Messi může posunout pomalý start PSG za sebe s hlavní rolí proti Realu Madrid "Uvidí, kdo jsme!" - Cancelo, Dias, Bernardo a Ederson se vracejí do Benfica-Sporting rivalita s Man City Změna pozice a rozhovory s Rangnickem - Jak Sancho našel svou formu Dětské Fotbalový Komplet  na Man Utd Jamie Bynoe-Gittens: Stane se bývalý muž z Man City Wonderkid „novým Sanchem“ “ v Dortmundu? Jsme v éře Cristiana