Home / FC Barcelona Nemá Nouzi O Vynikající Mladé Hráče

FC Barcelona Nemá Nouzi O Vynikající Mladé Hráče

Hlavní trenér FC Barcelona Xavi je nadšený z výkonu mladých hráčů a vidí budoucnost týmu. Bez vyrůstání vynikajících mladých hráčů se dědictví FC Barcelona nebude nadále předávat. Dresy FC Barcelona je stále milují a tato líbivost pramení z důvěry fanoušků v domácí tým.

Sedmnáctiletý hráč FC Barcelona Marc Guiu skóroval při svém debutu a jeho výkon byl oceněn fanoušky potleskem. Kvůli finančním problémům FC Barcelona v posledních letech byla pověst týmu značně ovlivněna. Nejpřímější dopad má nábor, protože tým nemůže vybírat hráče tak záměrně jako dříve. Mládežnická akademie FC Barcelona nezapomněla trénovat mladé hráče, z nichž všichni usilují o výběr do kádru prvního týmu. 17 let má pro mnoho fanoušků jinou zkušenost, ale Marc Guiu skóroval při svém debutu za FC Barcelona. Rodina Marca Guiu byla v publiku dojata k slzám. Viděli výsledky předchozího snažení svého dítěte. Také vidí, jak se jejich děti přibližují k jejich snům, a jsou na své děti hrdí.

Mladí hráči mají výhodu v rychlosti a výkon Marca Guiu sklidil pochvalu i od veteránů v týmu. I když Frenkie de Jong uvidí výkon Marca Guiu, bude myslet na jeho vynikající výkon. Frenkie de Jong viděl Dresy Fotbal s číslem 38 na Marcu Guiuovi a v budoucnu bude mít právo si toto číslo vybrat. FC Barcelona prostě nemůže uniknout finančním problémům snadno, ale v týmu nechybí vynikající mladé hráče. Navíc vliv a přitažlivost FC Barcelona stále existuje a stále existuje mnoho hráčů, kteří se chtějí připojit k týmu.