Home / Dres Eden Hazard "Zcela Se Spoléháme Na Carla Ancelottiho

Dres Eden Hazard "Zcela Se Spoléháme Na Carla Ancelottiho

Dresy Eden Hazard  "Zcela se spoléháme na Carla Ancelottiho, protože zná Jamese mnohem lépe na rozdíl od nás. James byl žádaným hráčem Carla Ancelottiho a teď ho dostal," dodal později Hoeness. Tehdy měli duostilové pochybnosti, zda James týmu v Mnichově pomůže. . Tyto pochybnosti jsou již dávno rozptýleny.

V prvních dvou zápasech od zimní přestávky se James přímo podílel na čtyřech gólech. Proti Leverkusenu asistoval u prvního gólu Francku Riberymu, poté těsně před koncem vstřelil neuvěřitelný přímý kop.

Sven Bender fauloval Kolumbijce mimo oblast před cílem a poté byl plný chvály a řekl: "Můžete vidět, že je ve své vlastní třídě a to je samozřejmě vynikající."

Minulou neděli proti Brémám James nejen asistoval u gólu Mullera, ale také u prvního gólu Roberta Lewandowského z rohu." V Bayernu se velmi dobře rozvinul. Není to jen impuls, který nám přináší, má také kreativitu. Vždy je připraven běžet a bojovat za tým,“ řekl na pozápasové tiskové konferenci manažer Jupp Heynckes.

Asistent trenéra Peter Hermann řekl Goal po výhře nad Werderem Brémy: "Skvěle se integroval. Je to velmi dobrý hráč. Standardní jsou jeho specialitou."

Joshua Kimmich byl také nadšený ze svých Fotbal Dětské Dresy  schopností z přímých kopů a rohů. "Jeho podání je opravdu dobré. Je skvělý v nebezpečné zóně. Má schopnost kopnout míč přesně tam, kam chce."