Home / Volba Cristiana Ronalda Je Rozloučením S Mainstreamovými Médii A Ligou

Volba Cristiana Ronalda Je Rozloučením S Mainstreamovými Médii A Ligou

Poté, co Cristiano Ronaldo dokončil své mistrovství světa ve fotbale, učinil konečné rozhodnutí své kariéry. Cristiano Ronaldo se rozhodl připojit k Al Nassr FC, rozloučil se s mainstreamovými médii a pěti hlavními ligami. Jedinou stálicí v Dresy Ronaldo je, že si může vybrat č. 7 a Al Nassr FC mu také dopřál dostatek respektu a maximální plat.

Cristiano Ronaldo učinil konečné rozhodnutí s vědomím, že ztratí spoustu pozornosti fanoušků. Jeho vlivu a komerční hodnotě ve fotbale je třeba čelit poté, co se rozhodne. Ve fotbale bylo mnoho vynikajících hráčů, ale poté, co se rozloučí s pěti hlavními ligami, zmizí z očí všech. Někteří hráči se také rozhodnou odejít do důchodu a budou nadále rozvíjet své vlastní obchodní území. Vždyť to bývali kmenoví hráči klubu a potřebovali se podílet na plnění smlouvy, aby dostali výplatu. Jakmile odejdou, potřebují rozvíjet další průmyslová odvětví a také potřebují finanční prostředky na udržení svých rodin. Nespočet fanoušků, kteří mají Cristiana Ronalda rádi, bude jeho volbu respektovat a doufají, že jejich idol bude hrát v novém týmu lépe.

Mnozí fanoušci, kteří nemají rádi Cristiana Ronalda, promluví a řeknou, že ho žádný klub z pěti hlavních lig nepozval. Věc Cristiana Ronalda není něco, čemu fanoušci plně rozumějí a bude to zvažovat pro konečné rozhodnutí své kariéry. Kdyby se Cristiano Ronaldo nevzdal Dresy Juventus , možná by teď nečelil trapné situaci. Cristiano Ronaldo se může ohlédnout za svou kariérou, Juventus je jediný tým, který mu dává respekt a důvěru.