Home / Dres Ronaldo Juventus Dětský Romahave Oznámil Podpis

Dres Ronaldo Juventus Dětský Romahave Oznámil Podpis

Dresy Ronaldo Juventus Dětské  Romahave oznámil podpis Atalantadefendera Rogera Ibaneze da Silva na zapůjčení s povinností učinit tento krok trvalým v létě 2021.

Brazilec, 21, se připojuje k Giallorossi na základě počáteční smlouvy na 18 měsíců. Romové poté souhlasili s tím, že zaplatí fixní poplatek za přestup ve výši 8 milionů EUR (£7 milionů/9 milionů USD), v závislosti na tom, zda splní určité cíle.

V dohodě jsou také zahrnuty klauzule týkající se výkonu, které mají hodnotu maximálně 2 milionů EUR v bonusových platbách. Společnost Atalanta si ponechává právo na 10 procent jakéhokoli budoucího poplatku za převod, pokud se ho Romové rozhodnou přesunout do 30. června 2024.

Článek pokračuje níže Tipy redaktorů Messi může posunout pomalý start PSG za sebe s hlavní rolí proti Realu Madrid "Uvidí, kdo jsme!" - Cancelo, Dias, Bernardo a Ederson se vracejí do Benfica-Sporting rivalita s Man City Změna pozice a rozhovory s Rangnickem - Jak Sancho našel svou formu na Man Utd Jamie Bynoe-Gittens: Stane se bývalý muž z Man City Wonderkid „novým Sanchem“ “ v Dortmundu? Pokud je Ibanez v tu chvíli stále romským hráčem, Atalanta obdrží dodatečný jednorázový bonus ve výši 1 mil. €. Pokud by byly prodány po 30. červnu 2024, bude jim dlužena částka odpovídající 10 procentům jakéhokoli zisku, který Giallorossi dosáhla po započtení Dresy Na Fotbal Dětské  původního poplatku za převod a všech plateb souvisejících s výkonem.