Home / Dres Neymar Jr Romelu Lukaku Není Schopen Nabídnout To,

Dres Neymar Jr Romelu Lukaku Není Schopen Nabídnout To,

Dresy Neymar Jr  Romelu Lukaku není schopen nabídnout to, co Manchester United potřebuje, říká Paul Ince, přičemž Red Devils byli varováni, že nyní mají útočníka, kterého nemohou zformovat.

Jose Mourinho investoval 75 milionů (96 milionů dolarů) do vylákání Belgičana z Evertonu v létě 2017 a během své debutové kampaně byl odměněn návratem 27 gólů.

To je zdravý úlovek pro každého frontmana, ale Lukaku vydržel zvláštní pokles a čelil otázkám ohledně jeho vhodnosti pro styl fotbalu, který věrní Old Trafford vyžadují.

Článek pokračuje níže Tipy redaktorů Messi může posunout pomalý start PSG za sebe s hlavní rolí proti Realu Madrid "Uvidí, kdo jsme!" - Cancelo, Dias, Bernardo a Ederson se vracejí do Benfica-Sporting rivalita s Man City Změna pozice a rozhovory s Rangnickem - Jak Sancho našel svou formu na Man Utd Jamie Bynoe-Gittens: Stane se bývalý muž z Man City Wonderkid „novým Sanchem“ “ v Dortmundu? V tomto volebním období se jeho směrem snesla další kritika, přičemž Mourinho přiznal, že 25letý hráč má nízké sebevědomí a Ince nyní zpochybňuje, co přináší.

Poté, co se bývalý záložník Red Devils při svém posledním vystoupení v Lize mistrů podíval na osvědčenou střeleckou dřinu, řekl Paddymu Power News: „Vypadalo to, jako by se Romelu Lukaku snažil proti Juventusu něco udělat – jediným problémem je, bez ohledu na Dětské Fotbalové Dresy Levně  to, jak moc se snažil, prostě nebyl schopen.