Home / Frustrovaný Harry Maguire Varuje Manchester United Před Budoucností

Frustrovaný Harry Maguire Varuje Manchester United Před Budoucností

Harry Maguire důrazně varoval Manchester United a naznačil, že je připraven v lednu klub opustit, pokud zůstane pod manažerem Erikem ten Hagem okrajovou postavou. Poté, co byl v létě zbaven funkce kapitána, si Maguire konečně vysloužil svůj první start v Premier League v sezóně kvůli mnoha zraněním mezi ostatními obránci. V tomto zápase proti Brentfordu sehrál klíčovou roli a připravil vítězný gól Scotta McTominaye. Bouřlivý vstup Manchesteru United do sezóny se šesti prohrami v jedenácti zápasech však kontrastuje s omezenou hrací dobou Maguire.

Pod vedením Erika ten Haga byl Maguire z velké části vyloučen, v minulé sezóně odehrál pouze 16 startů ve všech soutěžích a pouhé dva další v aktuální kampani. Jeho nedávné zařazení si vyžádala především krize zranění mezi obránci klubu a očekává se, že se vrátí na lavičku, jakmile ostatní obránci, jako je Raphael Varane, získají zpět svou kondici. Pro zaryté příznivce jsou Fotbalové Dresy víc než jen oblečení; jsou symbolem jejich neochvějné oddanosti svým klubům.

Když Maguire mluvil o své situaci, vyjádřil svou frustraci a prohlásil: „Nebudu tady sedět celý život a hrát jednou za měsíc. Pokud to bude pokračovat, jsem si jistý, že já a klub si sedneme a popovídáme si o věcech. ." Vyjádřil obavy o svou budoucnost v klubu, pokud jeho hrací doba zůstane omezená. Někteří fanoušci Manchesteru United naléhali na Erika ten Haga, aby se více spoléhal na Maguirea, a obránce prozradil, že ho jeho manažer po nedávném vítězství proti Brentfordu chválil v šatně. Od dětí až po ostřílené fanoušky, Manchester United Dresy musí mít každý, kdo krvácí červeně.

Se zprávou, že Anglie bude spolupořádat Euro 2028, zůstává Maguireova oddanost svému národnímu týmu neochvějná, i když do té doby nemusí být hráčem kvůli svému věku. Jeho vášeň pro reprezentaci své země naznačuje, že může mít během turnaje určitou roli.