Home / FC Barcelona Je Třetím Týmem, Který Má Letos Problémy

FC Barcelona Je Třetím Týmem, Který Má Letos Problémy

Na problém FC Barcelona jako první přišli španělští inspektoři, kteří o nepřípustnosti soudu informovali média. FC Barcelona se stala ohniskem celého incidentu a prezident týmu Joan Laporta neudělal mediální konferenci. FC Barcelona je třetím týmem, který má letos problémy, je červenomodrý pruhovaný Fotbalove Dresy stále přesvědčení fanoušků Camp Nou?

FC Barcelona je v posledních letech sužována finančními problémy a tým už není silným hráčem na přestupovém trhu. Joan Laporta také loni využil páky k získání finančních prostředků na podpisy FC Barcelona a tým je ve stavu přečerpání budoucnosti. Joan Laporta i vedení FC Barcelona mlčeli, ostatně španělští inspektoři neměli podstatné důkazy. FC Barcelona je momentálně v bezpečném období a vedení neuspořádalo tiskovou konferenci, protože si nechtělo rozšiřovat reputaci. Fanoušci FC Barcelona se nemusejí bát, že by byl klub zlikvidován, ale efekt značky klubu bude značně ovlivněn. Předně atraktivitu Dresy FC Barcelona hodně ovlivnilo, je to jedna z klubových značek.

Juventus byl letos prvním, který byl Serie A posvěcen. Družstvo přijalo trest odečtením 15 bodů a pokuty. Druhým je Manchester City, ale tým Premier League nijak zásadně nepotrestal. Nyní je řada na FC Barcelona a tým je také přistižen při incidentu s rozhodčím. FC Barcelona možná nemá co dělat legálně, ale fanoušci je zpochybňovali. Tohle bude něco, co FC Barcelona nikdy nebude moci říct, něco, co má pro tým skutečnou hodnotu, bylo ztraceno. FC Barcelona bude čelit neúctě ostatních fanoušků a finance týmu budou v budoucnu čelit větším potížím.