Home / Bukayo Saka Stále Nedokáže Překonat Penaltové Oslabení

Bukayo Saka Stále Nedokáže Překonat Penaltové Oslabení

V přátelském utkání Arsenalu proti FC Barcelona Bukayo Saka opět neproměnil penaltu a toto selhání ukázalo, že hráči ještě potřebují více trénovat. V posledních dvou letech Bukayo Saka mnohokrát prohrál v penaltách a to je problém, který se mu nepodařilo překonat. Pokutové kopy se jako útočníkovi musí stát výhodou, ale Bukayo Saka v tomto ohledu stále nemůže na bezpočtu tréninků vylepšovat svou sílu.

Všichni si ještě pamatují, že ve finále Evropského poháru 2020 se Bukayo Saka poprvé zúčastnil v Dresy Anglie , ale minul poslední penaltu a zápas prohrál. V mnoha velkých hrách to často jde do závěrečného penaltového rozstřelu a Bukayo Saka musí překonat tuto slabost, aby se stal silným hráčem. Od té doby, co Bukayo Saka oblékl Arsenal Dresy , vložil do něj trenér Mikel Arteta různá očekávání. V posledních dvou letech se síla Bukayo Saka také pomalu zlepšuje a jeho schopnosti ve všech aspektech dosáhly stabilního stavu. Pokutový kop je zatím slabota. Všichni naznačují, že Bukayo Saka může s Messim probrat techniku pokutového kopu.

Arsenal nakonec porazil FC Barcelona 5:3 a oba týmy odehrály nádherné přátelské utkání. Prostřednictvím této hry všichni jasně cítili, že síla Arsenalu se zlepšuje, ale problém s obranou FC Barcelona ještě nebyl vyřešen. Dokud bude Arsenal neustále pobíhat ve hře, síla hráčů tohoto týmu se bude dále zlepšovat. FC Barcelona také potřebuje tvrdě pracovat na náboru hráčů s příznivými obránci, jinak bude pro tým těžké získat výhodu proti silným týmům.