Home / Ronaldův Návrat

Ronaldův Návrat

Cristiano Ronaldo v saúdské lize oblékal vítězný Fotbalové Dresy a asistoval svým spoluhráčům u vítězství 2:1 nad kooperačním týmem Buraidai. Je to Ronaldův čtvrtý zápas od přestupu Manchesteru United do Riyadh Victory. Přestože v této hře neskóroval, od té doby, co se Ronaldo připojil k týmu, Riyadh Victory nebyl poražen. V poslední hře dokonce zinscenoval seniorské štěstí. Jak vzácná je velká čtyřka ve fotbale.

Fotbalová superstar Ronaldo, který kdysi nosil Dres Manchester United dětský č. 7 a šest let hrál za Manchester United, získal za Manchester United mnoho poct. On také hrál za Real Madrid 9 sezón a vyhrál mnoho šampionátů pro Real Madrid. Kolikrát jste skórovali dvakrát, hattricky a velké čtyřky, když jste hráli fotbal. Kolik aur je soustředěno na Ronalda. To je důvod, proč fanoušci milují Ronalda.

38letý Ronaldo je stále fotbalově aktivní. I přes zranění stále tvrdě pracuje na zotavení kvůli své lásce k fotbalu. Nyní hraje za Riyadh Victory Team a vrací se do formy, i když se mu v tomto zápase nepodařilo skórovat, stále nemůže zastavit fanoušky, aby ho milovali.