Home / Ronaldova Sláva V Dresu, Od Manchesteru United Po Saúdskou Arábii A Pak Až Do Pohárové Evropy

Ronaldova Sláva V Dresu, Od Manchesteru United Po Saúdskou Arábii A Pak Až Do Pohárové Evropy

Ronalda zná v dnešním fotbalovém světě skoro každý. Portugalec v dresu číslo 7 znovu prokázal svou sílu 35 góly. Svým nezastavitelným výkonem překonal gólový rekord Saúdské ligy v jediné sezóně a získal cenu Zlatá kopačka Saúdské ligy. Když se ohlédneme za Ronaldovou kariérou, zářil nejen v saúdské lize, ale také zanechal výraznou stopu v nejvyšších evropských ligách.

Ronaldova léta v Manchesteru United jsou důležitou kapitolou jeho kariéry. V Fotbalové Dresy Manchester United vyhrál v sezóně 2007-2008 cenu Premier League Golden Boot Award a pomohl Manchesteru United vyhrát tituly v Premier League a Champions League. V létě 2009 se Ronaldo připojil k Realu Madrid, čímž otevřel novou kapitolu své kariéry. Ronaldo v bílém Fotbalové Dresy Real Madrid zářil na stadionu Bernabeu. V sezóně 2010-2011 poprvé vyhrál cenu La Liga Golden Boot Award se 40 góly. Na bílém dresu Realu Madrid je vyryta jeho legenda ve španělském fotbale. V roce 2018 Ronaldo přestoupil do Juventusu, gigantu Serie A, a pokračoval v psaní své vlastní legendární kapitoly. Ronaldo v černobílém pruhovaném Dres Juventus FC dětský vyhrál cenu Serie A Golden Boot Award s 31 góly v sezóně 2019-2020. Černobílý pruhovaný dres Juventusu byl svědkem jeho brilantního výkonu v italské aréně.

Ronaldova kariéra je legendární epos, který neustále překonává sám sebe. Nosí červený dres Manchesteru United, bílý dres Realu Madrid, černobílý pruhovaný dres Juventusu, žlutý dres Riyadh Victory a dres portugalské reprezentace. Pokaždé, když se objeví, usiluje o dokonalost a vítězství. Všechny tyto trofeje jsou důkazem Ronaldovy síly a moci. Z malého fotbalového kluka se proměnil v okouzlujícího fotbalového válečníka. Každý gól a vítězství je nejlepší interpretací jeho neutuchajícího úsilí a pevné víry. Těšme se, že Ronaldo znovu přinese slávu portugalskému národnímu týmu na evropském poháru 2024.