Home / Francie Je Prvním Národním Týmem, Který Postoupil Do Osmifinále

Francie Je Prvním Národním Týmem, Který Postoupil Do Osmifinále

V nedávném rozpisu mistrovství světa ve fotbale se fotbalový tým mužů Francie stal jedním z horkých míst, kterým věnuje pozornost nespočet fanoušků. Před začátkem utkání byli fanoušci znepokojeni prokletí obhájce titulu a chtěli vidět, zda mužský fotbalový tým France National Men's vypadl ve skupinové fázi. Tím, že Kylian Mbappé líbal Dresy Francie , pomohl národnímu týmu poprvé postoupit do osmifinále mistrovství světa ve fotbale.

Letos je to pro Kyliana Mbappého podruhé účast na mistrovství světa ve fotbale a v mezinárodních soutěžích si vedl dobře. Fotbalový tým mužů France National nebude mít problém dávat góly, vždyť v kádru má Kyliana Mbappého, Oliviera Girouda a Antoina Griezmanna. Hlavní trenér Didier Deschamps sebevědomě vybral soupisku 25 mužů, kterou potřeboval. Jediná škoda je, že se zranili Paul Pogba a N'Golo Kanté a chyběli na mistrovství světa ve fotbale. Mužský fotbalový tým Francie má také tři nejkontroverznější hráče v lize, Kyliana Mbappého, Ousmane Dembélého a Antoina Griezmanna. Od té doby, co Kylian Mbappé letos v létě obnovil smlouvu s Paris Saint-Germain, získaly jeho projevy špatné recenze. Jak se Kylian Mbappé v letošní sezóně přizpůsoboval taktickému systému hlavního trenéra Oliviera Echouafniho, on i jeho spoluhráči postupně spolupracovali. Jeho Dresy Paris Saint-Germain stále čeká a po mistrovství světa ve fotbale ho čeká vyřazovací kola Ligy mistrů UEFA.

Výkon Kyliana Mbappého ve fotbalovém týmu France National Men's si zaslouží uznání fanoušků, hrál důležitou roli ve hře. Reputace Ousmane Dembélé a Antoine Griezmann v La Lize se postupně zlepšovala a oba byli obnoveni svými týmy. Ačkoli mnoho lidí zpochybňuje schopnosti Ousmane Dembélého a Antoina Griezmanna, ve francouzském národním mužském fotbalovém týmu mají stabilní úroveň. Současný mužský fotbalový tým France National Men's zlomil prokletí obhájce titulu mistra světa ve fotbale a ukázal sílu národního týmu.