Home / Thomas Müller Dostává Další Prodloužení Smlouvy S FC Bayern Mnichov

Thomas Müller Dostává Další Prodloužení Smlouvy S FC Bayern Mnichov

34letému Thomasi Müllerovi FC Bayern München opět prodloužil jeho původní smlouvu o jeden rok do roku 2025. Thomas Müller oblékal Bayern Mnichov Dresy 23 let a pomohl stadionu získat 20 mistrovských titulů . Thomas Müller se stal dalším hráčem reprezentujícím fotbalového ducha FC Bayern Mnichov. Jeho vlídný úsměv dokáže vždy vyléčit smutnou náladu fanoušků. Možná, že fyzická zdatnost a rychlost Thomase Müllera nyní postupně slábly, ale fotbalový přístup a duch, který projevoval, vždy stojí za to se od ostatních učit.

Poté, co byl Thomas Müller znovu obnoven FC Bayern München, bude hrát minimálně do 36 let. Thomas Müller byl potěšen prodloužením smlouvy s FC Bayern München a později řekl: "Je šťastný, že může pokračovat ve své cestě s FC Bayern München a chce přispět každým kouskem své lásky k fotbalu. Aby zajistil úspěch týmu, je ochoten Staňte se základním kamenem a nasměrujte tým správným směrem. Každý má na fotbal jiné názory a Thomas Müller věří, že fotbal má ducha dědictví a doufá, že jeho vlastní dobro může vést růst další skupiny mladých hráčů.“

Thomas Müller je stále plný lásky k fotbalu a doufá, že oblékne Fotbalové Dresy a bude dál běhat na hřišti. Každý hráč touží využít góly, asistence a lásku ke hře, aby interpretoval lásku k fotbalu a inspiroval fanoušky k pohybu vpřed. Thomas Müller sice v této sezóně již není hlavním hráčem FC Bayern München, stal se spíše náhradníkem, ale stále je nepostradatelnou součástí FC Bayern München při dědění fotbalového ducha.