Home / Newcastle United Klesl Na Osmé Místo V Premier League

Newcastle United Klesl Na Osmé Místo V Premier League

Newcastle United, do kterého původně fanoušci Premier League vkládali velké naděje, se v sezóně 2023-24 postupně ztratil. Newcastle United před několika dny vypadl z Ligy mistrů a nedokázal získat výhodu ve skupinové fázi. Newcastle United po mnoha letech opět postoupil do Ligy mistrů, ale nakonec se nepodařilo splnit svůj cíl postoupit mezi 16 nejlepších.

V tomto kole Premier League prohrál Newcastle United 1:3 s Nottinghamem Forest. Naděje Newcastlu United na další vzestup byly po katastrofální domácí porážce zmařeny. Před rokem si tito věrní fanoušci již předem zakoupili Newcastle United Dresy a byli připraveni jít a sledovat zápas, až tým postoupí do osmifinále Ligy mistrů. V dnešní době už něco takového není možné. Fanoušci mohou tento Fotbalové Dresy považovat pouze za vzpomínkový čas a vložit ho do pokladnice.

Byla ukončena sedmizápasová vítězná série Newcastlu United v této sezóně doma v lize a navíc prohrál se dvěma soupeři, kteří právě postoupili do ligy. V létě 2023, kdy týmy energicky nabíraly vynikající hráče, zvolil Newcastle United konzervativní plán podpisu. Newcastle United nepodepsal velké množství vynikajících hráčů, ale přizval pouze obránce Sandro Tonaliho. Sandro Tonali je také v offseason kvůli osobnímu prohřešku a nemůže se zúčastnit žádných zápasů. Polovina rozpisu Premier League uplynula a Newcastle United je aktuálně osmý.