Home / Jude Bellingham, Další Tvář Realu Madrid

Jude Bellingham, Další Tvář Realu Madrid

Po pěti zápasech ve skupinové fázi Ligy mistrů si vítěznou bilanci udržují pouze Manchester City a Real Madrid. Manchester City stále drží sestavu z minulého zápasu bez větších změn. Real Madrid prošel v této sezóně velkými změnami. Poté, co Karim Benzema opustil tým, mnoho hlavních hráčů v týmu bylo zraněno. Když se Real Madrid trápí, hraje důležitou roli při podpoře týmu Jude Bellingham, který právě nastoupil.

V utkání mezi Realem Madrid a Neapolí hrálo v utkání týmu klíčovou roli skóre Jude Bellinghama o jedné brance a jedné asistenci. Přestože Jude Bellingham oblékl Real Madrid Dresy teprve čtyři měsíce, přinesl do týmu příliš mnoho nádherných scén. Jude Bellingham v této sezóně nastřílel 15 gólů a pouze jeden zápas vynechal kvůli zranění ramene. Zranění ramene Jude Bellinghama se stále neobjevilo, ale stále se rozhodl obléknout Fotbalové Dresy , aby mohl bojovat o vítězství týmu.

Jude Bellingham byl plně integrován do systému Realu Madrid pod vedením Carla Ancelottiho. Pro fanoušky Bernabeu je Jude Bellingham jako zrození dalšího talentu Realu Madrid a všichni se zamilují do sledování hry tohoto hráče. Poté, co Jude Bellingham tentokrát znovu skóroval, fanoušci mu dali nejvřelejší jásot a potlesk, když předvedl svou ikonickou oslavu. Dvacetiletý Jude Bellingham má zářnou budoucnost a jeho všestrannému rozvoji se dostalo velké péče od Carla Ancelottiho.