Home / Dětský Dres Ronaldo Juventus A Tak Začal Nový Tréninkový

Dětský Dres Ronaldo Juventus A Tak Začal Nový Tréninkový

Dětské Dresy Ronaldo Juventus  A tak začal nový tréninkový režim. Hráči mají GPS vestu, kterou používají k odbavení každý den. Některé dny jsou pro vytrvalost a některé pro sílu. Jiní se zaměřují na schopnosti nebo rychlost. Hlavní trenér Diego Alonso a jeho tým na to vše dohlížejí a pracují s každou poziční skupinou s konkrétními pokyny. Středoví obránci dostávají jiné tréninky než například záložníci, přičemž ti druzí se silně zaměřují na udržení vytrvalosti potřebné pro jejich pozici.

"Snažíme se s nimi komunikovat každý den po telefonu a prostřednictvím zpráv, abychom byli přítomni," řekl Alonso. "A také třikrát nebo čtyřikrát týdně prostřednictvím videokonferencí, kde může být celý personál pohromadě. Snažíme se s nimi trávit čas, povídat si.

"Navíc mají podporu od ligy na psychické úrovni, pokud to potřebují. Každý hráč může ten nástroj využít, pokud to cítí jako nutné. Logicky se snažíme být permanentně přítomni a snažíme se nejprve, a co je nejdůležitější, dejte jim náklonnost a dejte jim jistotu, že pokud budou mít nějaké problémy, neváhejte si s námi promluvit, promluvte si s klubem, ať už na osobní nebo rodinné úrovni, nebo pokud mají nějaké zdravotní problémy, buďte ostražití, abychom vám mohli pomoci .“

Ale ve světě v karanténě existuje jen tolik problémů, které může klub vyřešit. Jedním z takových problémů je nedostatek vybavení, protože mnoho Fotbalový Dresy Dětské  hráčů zůstává poloizolováno ve svých vlastních domovech. Ne každý hráč má přístup k tělocvičnému vybavení nebo závažím, když je mimo tréninkové zařízení klubu.