Home / Jaký Je Nejlepší Způsob, Jak Ukončit Kariéru?

Jaký Je Nejlepší Způsob, Jak Ukončit Kariéru?

Při absenci obránce Realu Madrid bylo najednou jasné, že Sergio Ramos by se mohl znovu vrátit. S vynikajícími výkony Sergia Ramose v Sevilla FC Dresy v této sezóně je stále hráčem se stabilní výkonností. Zvolí Sergio Ramos návrat v Real Madrid Dresy znovu? Seniorští fanoušci to považují za nemožné. Sergio Ramos je koneckonců hráč s odvahou a charakterem a kvůli své bezúhonnosti zůstane v Sevilla FC i nadále.

Nedávno se hlavní trenér Realu Madrid Carlo Ancelotti v rozhovoru rozpovídal o incidentu Sergia Ramose. Carlo Ancelotti řekl smysluplně: "Má zvláštní city k Sergiu Ramose a doufá, že hráč ukončí svou kariéru tím nejlepším způsobem." Jakou volbu znamená věta „nejlepší způsob, jak ukončit kariéru“? Snad jen Sergio Ramos zná svou volbu. Je to vážný a odvážný profesionální hráč.

Sevilla FC je místem, kde začal sen Sergia Ramose. Pokud se zde rozhodne odejít do důchodu, bude to mistrovské dílo, které má začátek a konec. Pokud se Sergio Ramos znovu rozhodne pro Real Madrid, jeho věk je již daný a není známo, zda může podávat dobré výkony. Pokud se Sergio Ramos rozhodne skončit s Realem Madrid, bude to také dobrá vzpomínka. Ostatně tento tým zaznamenal svou nejlepší fotbalovou kariéru. Tváří v tvář snům a poctám, jakou volbu nakonec učiní Sergio Ramos, ale lidé budou optimističtější ohledně jeho rozhodnutí zůstat přímo v Sevilla FC.