Home / Hazard Se Loučí Na Zelené Louce A Končí Svou Skvělou Fotbalovou Kariéru

Hazard Se Loučí Na Zelené Louce A Končí Svou Skvělou Fotbalovou Kariéru

Až se sejdeme, dojde k rozchodu. To je normální životní stav. Ve fotbale bude muset jednou každý hráč opustit hřiště. Nedávno 32letá fotbalová superstar Hazard oznámila své rozhodnutí odejít do důchodu na sociálních sítích. Řekl: "Každý by měl naslouchat svému vnitřnímu hlasu a složit nohy, až přijde čas. Za posledních 16 let jsem odehrál více než 700 zápasů a nyní je čas ukončit svou profesionální fotbalovou kariéru a věnovat svůj čas Milovaný, začni novou životní zkušenost."

Hazard se z chlapce milujícího fotbal proměnil v hvězdného hráče profesionální ligy. To je nejvyšší čest. Když se ohlédne za svými 16 lety ve fotbale, jeho kariéra začala v Lille, kde prožil nádherná fotbalová léta a setkal se s mnoha teenagery, kteří také milovali fotbal. Následně oblékl modrý Dresy Chelsea Dětské a odehrál 245 zápasů v Premier League, vstřelil 85 gólů a přidal 54 asistencí, čímž Chelsea dosáhl velkých úspěchů. Oblékal také bílý Dresy Real Madrid Dětské a pomohl týmu získat nespočet vítězství. Dětské Dresy Levně na cestě byl svědkem každého okamžiku jeho slavné kariéry.

Pro každého sportovce, který miluje fotbal, je požehnáním, že může i nadále bojovat na hřišti, ale čas neodpouští. Ať už je to zvyšující se věk, klesající fyzická zdatnost nebo osobní přání, mohou být důvodem k rozhodnutí odejít do důchodu. Toto těžké rozhodnutí učinil i Hazard. Po skvělé fotbalové kariéře se rozhodl vrátit do života, aby byl se svou rodinou a milenkou. I když se fanoušci zdráhají odcházet, doufáme, že si po rozloučení s fotbalem může užívat spokojeného a zdravého života. Přejme všichni Hazardovi, aby pokračoval v psaní své slavné legendy v nové kapitole svého života.