Home / Dres Aston Villy Je Přepracován Do Tradičního Stylu

Dres Aston Villy Je Přepracován Do Tradičního Stylu

Další sezóna skončila a Aston Villa se stala nejvylepšenějším týmem v sezóně 2023-24 Premier League. Aston Villa je čtvrtá v Premier League a v příští sezóně postoupí do Ligy mistrů. Aby bylo možné zaznamenat okamžik, kdy Aston Villa znovu dosáhla dobrých výsledků, vytvořil tým nové logo týmu. Tentokrát se týmové logo vrací k tradičnímu designu a je vytištěno na novém Aston Villa Dres .

Loni Aston Villa navrhla kulaté logo týmu, které bylo fanoušky považováno za napodobeninu loga týmu Chelsea. Cihlově červený Fotbalové Dresy Aston Villy v Premier League vždy ukazoval jiný styl a liší se od barev ostatních týmů. Aston Villa je také starý tým v Premier League a jejich kulturní historie je dlouhá.

Tentokrát Aston Villa pod vedením Unaie Emeryho prošla podstatnými změnami, díky nimž má tým opět vynikající bilanci. Fanoušci nevědí, jak je to dlouho, co znovu doprovázeli Aston Villu k postupu do Ligy mistrů. Upřímně děkují této skupině hráčů za vytvoření zázraku. Zejména vynikající výkon brankáře Emiliana Martíneze pomohl týmu znovu a znovu vstát zklamaně. Sny jsou vyhrazeny lidem s nadějí. Doufám, že Aston Villa dosáhne v nové sezóně dobrých výsledků.