Home / Manchester City Vyhrál čtvrtý Titul Premier League V řadě

Manchester City Vyhrál čtvrtý Titul Premier League V řadě

Sezóna Premier League 2023-24 je u konce! Tottenham si vítězstvím zajistil kvalifikaci o Evropskou ligu; Liverpool se na Anfieldu rozloučil se svým hrdinným trenérem Kloppem; Arsenal zvrátil domácí vítězství 2:1 nad Evertonem, ale zprávy o porážce soupeře se bohužel nedočkal. Manchester City snadno porazil West Ham United 3:1 a dokončil první čtyři po sobě jdoucí šampionáty v historii Premier League! V této poslední hře, která přitáhla pozornost fanoušků po celém světě, trvalo Manchesteru City pouhých 80 sekund, aby se hra vyvinula očekávaným směrem. Foden, který nosí Dres Manchester City s číslem 47, dokonale předvedl vynikající výkon MVP Premier League. Krátce po zahájení vstřelil nádherný gól a dostal Manchester City do vedení. Poté v 18. minutě dvakrát skóroval Foden a pomohl týmu k dvoubrankovému vedení. Klíčovou branku vstřelil v 59. minutě Rodri. Nakonec bylo skóre na Etihad Stadium stanoveno na 3:1 a Manchester City byl v této sezóně korunován mistrem Premier League s 91 body. Díky tomu také ztrácí smysl Havertzův nádherný vítězný gól na Emirates Stadium v Arsenal Fotbalové Dresy . Sen Arsenalu získat po 20 letech znovu titul v Premier League se rozplynul. Blue Moon Legion vedená Guardiolou vyhrála 6 šampionátů Premier League za posledních 7 sezón od roku 2017-18. Tato mocná dominance je vzrušující. Ještě důležitější je, že pod vedením Guardiola se Manchester City stal prvním týmem, který vyhrál čtyři po sobě jdoucí mistrovské tituly ve stoleté historii Premier League. Když tým Manchester City vyšplhal na mistrovské pódium Premier League a kapitán Walker vyhrál mistrovskou trofej Premier League 2023-24, lidé byli svědky toho, jak se Blue Moon Legion stala tvůrcem nové historie Premier League. Jak se Premier League chýlí ke konci, lidé se těší na příchod intenzivnější sezóny 2024-25! Jsem zvědavý, jakého úspěchu dosáhnou v nové sezóně?