Home / Cristiano Ronaldo Vede Portugalsko K 8 Vítězstvím V řadě V Evropských Kvalifikačních Kolech

Cristiano Ronaldo Vede Portugalsko K 8 Vítězstvím V řadě V Evropských Kvalifikačních Kolech

V 8. kole evropské kvalifikace zahájil portugalský tým napínavý zápas proti Bosně a Hercegovině. V tomto utkání osmatřicetiletý portugalský útočník Cristiano Ronaldo opět oblékl legendární portugalský reprezentační dres č. 7 a ukázal světu svého nezdolného fotbalového ducha a silnou schopnost dávat góly. Cristiano Ronaldo skóroval dvakrát v zápase, pomohl Portugalsku porazit Bosnu a Hercegovinu 5:0 a zajistil si první místo ve skupině. Toto vystoupení způsobilo, že portugalské fanoušky byly nesmírně hrdé a nadšené. Kupovali Repliky Fotbalové Dresy a Fotbalový Dresy Portugalsko jeden po druhém, aby vyjádřili svou podporu a lásku k národnímu týmu.

A Ronaldo jako symbol portugalského fotbalu se opět osvědčil, když dvakrát skóroval. Ronaldo se podle statistik ve své kariéře přímo podílel na ohromujících 1102 gólech, z toho 859 gólů a 243 asistencí. Toto číslo stačí k tomu, aby dokázal, že Ronaldo je jedinečný útočník. Jeho skórovací schopnosti a vůdčí temperament z něj činí nepostradatelného kmenového hráče portugalského týmu a nejlepšího útočníka Portugalska. Ronaldova kariéra je plná legend. Nejen, že dosáhl skvělých výsledků na klubové úrovni, ale také prokázal vynikající vedení a ofenzivní palebnou sílu v národním týmu. Odhodlaný a technicky zdatný prokázal vynikající schopnosti, ať už z trestných kopů, hlaviček nebo rychlosti. Ještě důležitější je, že Ronaldo se v kritických okamžicích vždy postaví, vyhraje pro tým a v srdcích fanoušků se stane hrdinou.

Portugalští fanoušci Ronaldovi plně důvěřují a těší se, že Ronaldo bude i nadále zářit v portugalském národním týmu a získá pro tým další pocty. Cristiano Ronaldo je nejen vynikající hráč, ale také vzor. Jeho tvrdá práce a láska k fotbalu inspirují nespočet mladých fanoušků a inspirují je k odvaze jít si za svými sny. S Ronaldovým vedením bude portugalský tým i nadále soutěžit na hřišti a bojovat o národní čest a fanoušci je budou i nadále plně podporovat a fandit. Cristiano Ronaldo, jsi pýchou Portugalska a legendou fotbalu po celém světě. Těším se, že budete pokračovat ve vytváření zázraků v budoucích hrách a přinesete fotbalovému světu další překvapení a doteky.