Home / Fotbalové Dresy Klubů Co Byste Měli Nosit Na 5-a-side

Fotbalové Dresy Klubů Co Byste Měli Nosit Na 5-a-side

Fotbalové Dresy Klubů  Co byste měli nosit na 5-a-side? Vhodný oděv pro malý fotbal je víceméně stejný jako pro normální fotbal. Hráči by měli mít na sobě dres, kraťasy, fotbalové štulpny, chrániče holení a vhodnou obuv.

Samozřejmě, pokud je hra, kterou hrajete, ležérní, možná budete chtít nosit tepláky nebo obuv, která je nejpohodlnější, jako jsou běžecké boty.

Obuv V závislosti na povrchu, na kterém se hra hraje, se doporučuje nějaká obuv a v některých případech jsou určité boty zakázány.

Například, pokud hrajete na umělém povrchu, jako je astroturf, nejsou povoleny kovové čepy a čepele. Boty Astroturf jsou dostupné ve většině sportovních maloobchodních prodejen.

Chrániče holení Obecně se doporučuje, aby holenní chrániče nosil každý, kdo hraje v malém fotbale. Někteří organizátoři soutěží budou skutečně trvat na tom, aby je hráči nosili, takže byste si měli zkontrolovat pravidla soutěže.

Avšak vzhledem k tomu, že mnoho Fotbalové Dresy  malých her se často hraje příležitostně mezi přáteli nebo kolegy, bude záležet na osobní volbě, zda je nosit či ne.