Home / Stále Pronásledován Vnitřními Démony, Bundesliga Se Stala Vtipem!

Stále Pronásledován Vnitřními Démony

Serie A powerhouse Roma nedávno oficiálně oznámila, že hlavní trenér Mourinho oficiálně rezignoval a ukončil tak dva a půl roku trénování. Dá se říci, že tato zpráva přišla velmi náhle! Mourinho stále neunikl tříleté kletbě.

Nyní, když Mourinho odchází z úřadu, Roma opět odebere hodně pozornosti. Navíc jádro týmu, Paulo Dybala a Romelu Lukaku, kteří nosí fotbalový dres, tvoří útočnou dvojici a je vysoce pravděpodobné, že se s Římem v letním okně rozloučí.

Dybala, který nosí dresy AS Římč. 21, nastoupil v létě 2022 kvůli Mourinhovi. Nyní, když je Mourinho pryč, Dybala nemusí zůstat. Pokud jde o Lukakua, přidal se na hostování a jeho vlastnictví je stále v Chelsea. Podle současných finančních zdrojů Romů neexistuje způsob, jak Lukakua vykoupit.

Aktuálně bundesligový hegemon Bayern oficiálně oznámil, že tým představil na hostování obránce Tottenhamu Diera. Hráč bude hrát až do konce této sezóny. Dierovo číslo fotbalový dresv Bayernu je č. 15.

Ve stejné době dokončil transakci také Dortmund. Představili hráče Manchesteru United Sancha na hostování a ten obdržel 10. dresy Borussia Dortmund. Poté, co viděl dvě zprávy o přestupech mezi Bayernem a Dortmundem, se vnější svět obává o cíl Bundesligového týmu v Lize mistrů, protože nepředstavil silné hráče.

Celkem tři bundesligové týmy postoupily v této sezóně do vyřazovacích bojů Ligy mistrů. Jejich soupeřem v top 16 je Real Madrid a jeho kvalifikace je znepokojivá. V předchozích třech sezónách Ligy mistrů se do semifinále dostalo 0 bundesligových týmů. V této sezóně bude velmi těžké vyhrát mistrovský titul.