Home / Erik Ten Hag Chce, Aby David De Gea Sám Opustil Manchester United

Erik Ten Hag Chce, Aby David De Gea Sám Opustil Manchester United

Fraška mezi Barcelonou a Messim před dvěma lety se nyní znovu hraje v Manchesteru United. Původní brankář David de Gea se dohodl s Manchesterem United a byl ochoten snížit plat, aby v týmu zůstal. Když se ale David de Gea chystal podepsat prodloužení smlouvy s Manchesterem United, tým navrhl prodloužení smlouvy pozastavit. Hlavní trenér Erik ten Hag zase požádal o snížení platu a snížení počtu zápasů. Bude David de Gea i nadále hrát v Manchester United Dresy ?

Soudě podle výkonů z minulé sezony Erik ten Hag už plánoval vyměnit brankáře Manchesteru United. Není optimistický ohledně síly Davida de Gea. V posledních letech doznaly brankářské schopnosti velkými změnami. Vyžaduje to nejen bystré pozorování a schopnost flexibilní reakce, ale také schopnost zachytit vysoké pozice a hrát nízké pozice. David de Gea s vysokou interception a low post dovednosti nejsou dobré, takže Erik ten Hag doufá, že najde vhodnějšího brankáře.

Erik ten Hag doufá, že David de Gea přijde s nápadem opustit tým, místo aby ho Manchester United požádal, aby odešel. Jaké rozhodnutí nakonec David de Gea učiní, tváří v tvář nejrůznějším přehnaným požadavkům trenéra Erika ten Haga? Erik ten Hag si v současnosti oblíbil brankáře André Onana, který obléká Inter Milán Dresy . Před rokem hráli ve stejnou dobu za Ajax. Erik ten Hag chce zlepšit sílu Manchesteru United, takže musí udělat nějaké odpovídající plány změn. David de Gea je nejdéle sloužícím hráčem Manchesteru United a Erik ten Hag se neodvažuje přímo vyzvat jej, aby tým opustil.