Home / Kroosův Vítězný Rohový Kop, Giganti Realu Madrid Se Vrací Do Stylu

Kroosův Vítězný Rohový Kop, Giganti Realu Madrid Se Vrací Do Stylu

Real Madrid, obří tým s dlouhou historií v La Lize, se setkal s řadou zranění. Klíčoví hráči jako Camavinga, Militao a Alaba se jeden po druhém zranili a museli dočasně svléknout bílý Repliky Fotbalové Dresy . Tato série zranění způsobila nejen opakované úpravy sestavy týmu, ale také prověřila přizpůsobivost Realu Madrid. Když však kvůli zranění chyběli mladí hráči, postavili se veteráni, včetně Modriče, Toniho Kroose atd. Opět hráli za Real Madrid a ukázali hlubokou sílu týmu.

V zápase 17. kola La Ligy hrál Real Madrid venku proti Alaves. Obě strany byly v základní hrací době těsné a obě nedokázaly vstřelit míč do soupeřovy branky. V závěrečné přestávce se však prosadil Toni Kroos v Dětské Dresy Real Madrid s číslem 8 a přesným rohovým kopem zahájil vizuální hostinu. Následně Vazquez mlčky spolupracoval a hlavou skóroval. Real Madrid nakonec porazil Alaves 1:0. Toto vítězství bylo těžce vybojované a výkon Toniho Kroose byl bezpochyby vrcholem zápasu. V minulých zápasech měl Toni Kroos relativně málo startovacích příležitostí, ale pokaždé, když hrál, si vážil. Tento rohový kop nejen demonstroval jeho vynikající výkon na technické úrovni, ale také zvýraznil jeho klid a vyrovnanost v kritických momentech.

Jako záložník Realu Madrid poskytuje jeho přesná přihrávka a bystré vědomí týmu velkou podporu. Vítězství v tomto zápase nejen umožnilo Realu Madrid posouvat se v žebříčku stabilně vpřed, ale také prokázalo zkušenosti a základy týmových veteránů. Rohový kop Toniho Kroose podpořil vítězství Realu Madrid a zajistil fanouškům vzrušující hru. Praktickými činy dokázal, že je mistrem střední zálohy Realu Madrid.